Elektroniczna dokumentacja medyczna
- problem, czy okazja aby zmienić
  przyzwyczajenia?

Minimizing the Expenses

190 zł /stanowisko

za program do gabinetu/przychodni medycznej, 

zgodny z ustawą o dokumentacji medycznej? Dlaczego tak tanio?!

Po pierwsze: Wdrożenia, wdrożenia – czyli to, na czym najwięcej zarabia większość firm z sektora IT:)

Dlaczego, no cóż, napisanie dobrego programu nie jest łatwe, a skoro jego skomplikowanie przynosi dodatkowe zyski, wszystko jest jasneJ

W naszym przypadku problem ustawiliśmy inaczej. Założyliśmy, że stworzymy intuicyjny i tani program. Aby był taki, musi być wbrew pozorom niezawodny, łatwy i logiczny. A jeżeli taki będzie, może się sprzedać w dużych ilościach. Mamy nadzieję, że środki, które zainwestujemy w jego rozwój się zwrócą  – no cóż, my też ponosimy ryzyko.

Dlaczego tak?

My inwestujemy w produkt, a nie całą otoczkę. Po co zwiększać cenę poprzez zwiększanie kosztów? Lepiej sprzedać niezawodny produkt w dużych ilościach.  Czy to się sprawdzi, zależy od państwaJ

Cena startowa programu dla daty 30 kwietnia 2014 to 190 zł brutto. Z każdym dniem od tej daty cena zwiękasza się o 1 zł. I tak po miesiącu będzie to 190 + 30 (dni) * 1 = 220 zł brutto. 

Ponadto istnieje coś takiego jak „upgrade”. Programy co pewien czas otrzymują nowe wersje. Tak jest ze wszystkimi aplikacjami – bez wyjątku. Także i nasza ma w domyśle taki model. I tutaj jest największa niespodzianka. Przez rok od zakupu programu otrzymujemy nowe wersje automatycznie. Po tym czasie Upgrade jest liczony jako 33% ceny zakupu – czyli przy założeniu, że program kupiono w najniższej cenie, będzie to 190*33% zł, czyli mniej więcej 63 zł brutto.

I nie zapominajmy o tym, że...

Program można pobrać z naszej strony całkowicie za darmo. Możliwe więc będzie jego przetestowanie. Tak więc nie kupujemy kota w worku, lecz mamy pełny wgląd w to co dostaniemy.

Prosimy o KONTAKT

 

Zobacz więcej na naszej stronie z programem Medycyna Pracy 2002+